Sekar Hakkında

Şirketimiz %100 Şeker Leasing iştiraki olup, finansal markanın gücü, tecrübe ve bilgisi ile, otomotiv ve finans sektörlerini bir araya getirmiştir.

Bireysel müşteriler de dahil olmak üzere, KOBİ ’den kurumsal yapıdaki tüm işletmelere kadar, filo kiralama danışmanlığı ile birlikte, her türlü marka ve model araç için uzun dönem kiralama hizmeti vermektedir.
 

ÜNVAN

:

SEKAR OTO FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş.

VERGİ DAİRESİ

:

ZİNCİRLİKUYU

VERGİ NO

:

7590510323

 

Vizyonumuz

İhtiyaca özel hazırlanan filo hizmet paketleri ile, Türkiye ’nin en tercih edilen ve beğenilen filo yönetim ve kiralama şirketi olmak.

Misyonumuz

Güçlü finansal yapısı ve kiralama süresi boyunca değişmeyen yüksek hizmet kalitesiyle, maksimum müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmet sağlamak.

Stratejimiz

Konusunda uzman kadrosu ile verdiği danışmanlık hizmeti ve müşterilerine beklentilerin üzerinde sunduğu hizmet kalitesi ile filo kiralama sektöründe yenilikçi, öncü ve aranılır olmak.

Değerlerimiz

Müşterimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirler, müşteri sadakati önceliğimiz ile firmaya özel yenilikçi koşullar için hizmet ve ürünler geliştiririz.

Tüm ilişkilerimizde güven, saygı ve şeffaflık esastır. Bilgi ve ürünlerimizin ulaşılabilir olmasına özen gösteririz.

Yaşadığımız çevreye ve sosyal sorumluluk projelerine duyarlı ve yakınızdır.

Kalite

Hizmetlerimizde yenilikçi ve çözüm odaklılık esası ile hedefimiz, her zaman yüksek kalite sunmaktır.

Yenilikçilik

Müşterilerimize danışmanlık yaparak ihtiyaçları doğrultusunda, onlara kazanç ve değer katacak yenilikçi çözümler geliştiririz.