Sıkça Sorulanlar

• Kurumsal Şirketler
• KOBİ ‘ler
• Şahıs Şirketleri
• Doktor, avukat, mali müşavir gibi serbest meslek sahipleri hizmet alabilir.

Genel kanının aksine 1 adet bile kiralama yapabilirsiniz. Üst sınır ise sizin talebiniz doğrultusunda şekillenecektir.

Finansal ve mali kontroller sonrası uygunluğu durumunda her şirket araç kiralayabilir.

Sekar Filo ’da, Türkiye ’de satılan her marka ve model araç kiralanabilir.

Sekar Filo ’da sözleşme süreleri 12 ve 24 aydır.

Aracınızın Km ya da yıldan ötürü yapılması gereken periyodik bakımların takibi tarafınızda olup, bizim yönlendireceğimiz servislere götürerek ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.

Sekar Filo Operayson Merkezi ‘ne 0 (212) 362 34 15 numaralı telefondan ya da operasyon@sekarfilo.com.tr 'ye mail atarak bilgilendirme yapmanız gerekmektedir. Ekibimiz aşağıda yazan prosedürleri tamamlayıp evrakları size ulaştırdıktran sonra çıkış yapabilirsiniz.

Uluslararası Sigorta (Yeşil Kart) : Aracınızda bulunan ve tarafımızdan yapılmış Zorunlu Trafik Sigortası yurt dışında geçerli olmayacağı için 15 gün ile 3 ay arasında değişen seçeneklerden birini tercih etmelisiniz. (ücreti süreye ve gideceğiniz ülkeye bağlı olarak değişmektedir)

Genişletilmiş Kasko : Mevcut kaskonuzda yurtdışı teminatı olmadığı için yine belirttiğiniz süre ve ülkeye göre zeyil yapılması gerekmektedir. (ücreti süreye ve gideceğiniz ülkeye bağlı olarak değişmektedir)

Vekaletname : Kullandığınız aracın ruhsat sahibi olmadığınız için sınır kapılarından geçişinize izin verilmez. Bu sebeple ruhsat sahibinin vereceği vekaletnameye ihtiyacınız olacaktır. 

Önemli: Sürücü belgenizin uluslararası geçerliliği olduğundan ve tarafımızdan hazırlanan evrakların orjinallerinin yanınızda olduğundan emin olunuz.